ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                    ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

  ΑΜΠΑΤΗ ΑΝΝΑ                                                      ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

  ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                             ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΑΘΗΝΑ)

  ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ                                     ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΑΘΗΝΑ)

  ΑΡΜΑΟΥ ΑΝΕΖΑ                                                     ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΠΘ)

  ΑΡΜΑΟΥ ΜΑΡΙΑ                                                     ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

  ΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ                                               ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

  ΒΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ                                    ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΤΕΙΟ (ΑΘΗΝΑ)

  ΒΡΕΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                                 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ - ΠΑΝΤΕΙΟ (ΑΘΗΝΑ)

  ΓΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                               ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ και ΙΣΤΟΡΙΑΣ  ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

  ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ                                                      ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

  ΓΚΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                           ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  (ΕΜΠ)

  ΔΕΣΠΟΙΝΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                      ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΑΘΗΝΑ)

  ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  ΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ                                                  ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ- ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

  ΚΑΚΑΒΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ                                                ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

  ΚΑΝΤΑΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                                            ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

  ΚΑΣΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                              ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ, ΣΑΜΟΣ

  ΚΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                                        ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

  ΚΟΛΟΒΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ                                          ΧΗΜΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  ΚΡΙΕΜΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                   ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΤΕΙ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ

  ΛΑΓΟΥΡΟΥ ΚΟΡΙΝΑ                                               ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - ΑΘΗΝΑ

  ΛΑΡΙΣΗ ΔΑΦΝΗ                                                      ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)                            

  ΛΕΡΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ                                                     ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

  ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ                                            ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

  ΜΑΡΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ                                            ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΘΗΝΑ

  ΜΙΧΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ                                              ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΘΗΝΑ

  ΜΟΚΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ                                                   ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΘΗΝΑ

  ΜΟΥΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                                ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

  ΜΟΥΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                                ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ - ΑΘΗΝΑ

  ΝΤΟΥΣΑ ΜΥΡΤΩ                                                     ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

  ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                                   ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ - ΡΕΘΥΜΝΟ

  ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ                             ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ 

  ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΥ ΑΛΕΞΙΑ                                         ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)

  ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ                                     ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ

  ΠΑΠΠΑΣ ΙΝΓΚΡΙΝΤ - ΝΙΚΟΣ                                 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

  ΠΕΡΔΙΚΟΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ                                        ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

  ΠΑΣΧΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ                                                ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΕΜΠ)

  ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                  ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

  ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

  ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                    ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  ΣΒΙΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                                 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ  (ΑΘΗΝΑ)

  ΣΚΟΡΔΟΥ ΑΝΝΑ                                                     ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

  ΣΚΥΛΙΤΣΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ                                            ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ                                                             

  ΣΤΑΘΗ ΕΛΕΝΗ                                                         ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ,ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ

  ΣΤΑΘΗ ΜΑΡΙΝΑ                                                      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑ

  ΣΤΑΘΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                        ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

  ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ                                            ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

  ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΩΝΤΑΣ                                               ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

  ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ                                           ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

  ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΝΑΝΣΥ                                                  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ (ΑΘΗΝΑ) 

  ΤΖΕΝΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                          ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)                                            ΤΣΟΥΛΟΥΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ                        ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ

  ΦΕΡΕΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                        ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Επιτυχόντες 

Διεύθυνση

Αριστοτέλους 42, 2ος όροφος

Χαλάνδρι, 15234

τηλέφωνο

2155511057 - 58

 

Συνεταιριστικό 

Φροντιστήριο

Χαλανδρίου